4 důvody, proč změnit adresu s námi1. Bez provize


Za pár tisíc korun dostanete služby realitní kanceláře, které by vás jinde stály statisíce. Cena navíc není závislá na hodnotě prodávané nemovitosti. Nezáleží jestli prodáváte malý byt nebo vilu - s námi platíte vždy stejnou cenu. Nestane se tak, že budete po prodeji překvapeni, kolik to vlastně celé stálo.


2. Vše na jedné adrese


Nabízíme veškeré služby při prodeji nemovitosti. Díky naší dlouhodobé spolupráci s dodavateli jsme schopni zajistit ty nejkvalitnější služby co nejvýhodněji - ať už potřebujete znalecký posudek, průkaz energetické náročnosti, advokátní služby nebo doporučení pro vás nejlepší hypotéky a pojištění.
3. Jen reální zájemci


S námi se vyhnete telefonátům od realitních makléřů a lidí, kteří ve skutečnosti o vaši nemovitost nemají zájem. To je časté u inzertních portálů bez realitky, kde kolikrát až 50% návštěvnosti tvoří makléři, kteří se snaží nabídnout své předražené služby. ZměňAdresu.cz všechny zájemce prověří a zjistí, zda se nejedná o makléře.


4. Bezkonkurenční cena inzerce


Společně oslovíme miliony zájemců výrazně levněji, než kdybyste na realitních serverech inzerovali samostatně. Při nabízení jedné nemovitosti po dobu 60 dní by vás inzerce jako fyzickou osobu vyšla na 7 280 Kč, my ve ZměňAdresu.cz vám tuto službu nabídneme již v základním balíčku za méně než 5 tisíc korun.Jdete do toho s námi?

Změňme společně český realitní trh a prodejte s námi svou nemovitost bez zbytečných nákladů.

Zobrazit služby